background

Šveice: Rudens Microadventure

Pirms vairākiem gadiem pavadījām vasaru apceļojot centrāleiropas valstis. Šveici sanāca izlaist, bet jau toreiz šīs valsts pieteikums minēja divas lietas – ļoti dārgi un ļoti skaisti. Par skaistumu nešaubamies, bet dārgumu gan gribējās apšaubīt, tapēc devāmies piecu dienu Šveices microadventure mēģinot lieki netērēties. Panācām to piestrādājot pie uzmanīgas plānošanas pirms brauciena. Par to kā mums gāja un izdevās skaties video un lasi ceļojuma dienasgrāmatās.

Ceļojuma stāsti un dienasgrāmatas

Image
22. Oct, 2016
Banka paliks neaplaupīta
Kādu rītu E-pastā iekrita ziņa par Wizzair atlaidēm un jau 20min vēlāk pa lēto bijām tikuši pie 3 biļetēm uz Milānu, Itālijā. Patiesībā ne uz Milānu, bet Bergamo un arī ne uz Itāliju, bet gan Šveices Alpiem, jo tas ir šī ceļojuma mērķis. Esam atbraukuši līdz Viļņai un gaidām lidmašīnu.
Lasīt stāstu
Image
24. Oct, 2016
Ledājs izkausē tūrisma industriju
Rīts sākās ar blakus esošās baznīcas zvaniem septiņos!!! no rīta. Neko, nācās celties. Ēdām brokastis un devāmies ceļā. Plānā bija iziet nepilnu 6km pārgājienu uz Carasc Ponte Tibetano trošu tiltu, kas ceturtdaļkilometra garumā stiepjas pāri kalnu ielejai 130m virs zemes.
Lasīt stāstu
Image
25. Oct, 2016
Tirkīzzilie ezeri un klinšu kanjons
Rīta mošanās vienmēr sagādā pārsteigumu, jo vakaros atbraucam jau tumsā un nekad nevar zināt ko ieraudzīsim pa logu no rīta. Šorīt ieraudzījām milzīgas klintis vienā pusē, zilu ezeru otrā un govju ganības tieši aiz žoga. Vēl tālāk – ielejā aiz ezera viss tīts biezā miglā.
Lasīt stāstu
Image
26. Oct, 2016
Braucam pēc zābakiem
Saņēmām ziņu, ka pazudušie zābaki ir atrasti. Pēc īsas plānošanas sesijas pie brokastu galda – nolēmām tomēr braukt tiem pakaļ. Visu dienu mūs pavadīja lietus par spīti Ritas tantes stāstiem par to kā vienā kalnu pusē parasti ir slikts laiks – otrā labs. Skaidrs, ka lielāko dienas daļu nāksies pavadīt ceļā, tāpēc par lietu daudz nebēdājām.
Lasīt stāstu
Image
28. Oct, 2016
Īsa pietura Milānā
Iespaidīgie Šveices Alpi paliek aiz muguras un Itālija mūs sagaida ar sastrēgumiem. Neskatoties uz to, ka šosejai četras joslas katrā virzienā – Itāļi tās visas spējuši piepildīt un salēnināt satiksmi līdz neciešami lēnai.
Lasīt stāstu
 • Image
  Balkāni: Road trip
 • Image
  Skotija: Isle of Skye
 • Image
  Norvēģija, Lofoten aiz Polārā loka
 • Image
  UK: Snowdonia, Peak District and Yorkshire dales
 • Image
  Ziemeļīrijas ziemeļu piekraste
 • Image
  Bergena starp fjordu un kalniem
 • Image
  Kazahstāna: Nedēļu bez civilizācijas