background

UK: Snowdonia, Peak District and Yorkshire dales

Laikam būtu grūti atrast latvieti, kam Anglijā nedzīvotu kāds draugs, rads vai paziņa. Līdz ar to tā kļuvusi par zemi, kur dodas visi un kā ceļojuma galamērķis tas šķiet tipat prasts kā ekskursija uz Rīgas Autoostu. Diemžēl lielākā daļa cilvēku aprobežojas ar iepirkšanos veikalos un kādas pilsētas apskati.

Jau pirms gada bijām Skotijā un nešaubīgi zinājām, ka Anglijas daba var piedāvāt ko daudz vairāk par kārtējo iepirkšanos un tūristu vietu apskati. Zinot, ka dosimies uz Mančesteru – ātri vien salikām bagātu maršrutu pa apkārtnes dabas parkiem. Par to, kādus pārsteigumus tur sastapām, skaties/klausies video un lasi ceļojuma dienasgrāmatās.

Ceļojuma stāsti un dienasgrāmatas

Image
15. Mar, 2017
Piedzīvojumu Trilleris
Biju pilnīgi pārliecināts, ka šoreiz ceļojuma stāstus nerakstīšu, taču pēc pirmās dienas piedzīvojumiem nācās izšķirties par gluži pretējo.
Lasīt stāstu
Image
16. Mar, 2017
Velsas upes un ūdenskritumi
Blenžu griestos un nevaru sagaidīt, kad beidzot drīkstēs celties. Kā bērns, ko ikdienišķā diendusa attur no visinteresantākajām spēlēm. Ir septiņi un man miegs jau kādu laiku vairs nenāk.
Lasīt stāstu
Image
17. Mar, 2017
Alas, klintis un salūzis ceļš
Šorīt gribas paņemt pulti un pārslēgt to kanālu, ko rāda pa logu. Diemžēl šeit pieejama tikai viena programma – Anglijas pavasara vietējā. Lietus, drēgns un pelēkas debesis. Vakarrīta entuziasms apsīcis. Taču mums ir tikai viena nedēļa. Jau tā ik dienu sāpīgi nākas griezt nost vietas, ko nepaspējam apskatīt. Nevar atļauties izlaist veselu dienu.
Lasīt stāstu
Image
18. Mar, 2017
Slapji un dubļos līdz ausīm
Evija ir apņēmības pilna iznīcināt trešo kurpju pāri. No augstpapēdenēm viņu atrunāju jau pirmajā vakarā. Auduma krosenes un pelēkie zābaciņi kapitulēja attiecīgi pēc pirmās un otrās dienas gājieniem. Kā viņa pati smējās: “Neglītie zābaki – šī ir jūsu iespēja” un labi, ka tā.
Lasīt stāstu
Image
20. Mar, 2017
Yorkshire - Dales parks
Pirmdienas rīts beidzot atnāk bez lietus. Šodien atkal brauksim kopā ar Polu. Izrādās viņa vecākiem turpat netālu atrodas vasarnīca, taču pārgājienu, ko gatavojamies iet šodien viņš nekad nav gājis. Tas saucas Ingleton Waterfall's Trail un ir šī reģiona populārākais maršruts.
Lasīt stāstu
Image
22. Mar, 2017
Lidmašīnas katastrofa
Šodien lielās meitenes dodas šopingā uz Mančesteras centru. Es lepojos, ka Eimija izvēlējusies nevis veikalus, bet iespēju ar mani kopā doties kalnos. Jau plānojot šo ceļojumu manu uzmanību piesaistīja internetā atrodamas bildes ar lidmašīnas atlūzām.
Lasīt stāstu
 • Image
  Balkāni: Road trip
 • Image
  Skotija: Isle of Skye
 • Image
  Norvēģija, Lofoten aiz Polārā loka
 • Image
  Šveice: Rudens Microadventure
 • Image
  Ziemeļīrijas ziemeļu piekraste
 • Image
  Bergena starp fjordu un kalniem
 • Image
  Kazahstāna: Nedēļu bez civilizācijas