background

Viss ģeniālais esot vienkārš. Šie vārdi perfekti raksturo Defender automašīnas. Neesoš komforts, savā uzbūvē vienkāršs kā grābeklis, ietērpts ikoniskā dizainā, kas sevi pierādijis vēstures gaitā. Pēc tam, kad šos auto pārstāja ražot 2015.gadā pēc 67 gadu ilgas vēstures auto popularitāte pārspēja visas iepriekšējās cerības. Kamēr LandRover koncerns jau kuro gadu neveiksmīgi cenšas radīt tikpat ģeniālu Defender jauno paaudzi – īstu vērtību cienītāji turpina novērtēt klasiku.

Es par šo mašīnu pirmo reizi sāku sapņot Balkānu ceļojuma laikā. Tomēr pagāja vairāki gadi līdz sapni izdevās realizēt. Tagad ar sapni gribu dalīties. Ja tev ir laba ideja kā mūsus Defenders varētu noderēt kādā foto vai video projektā – dod ziņu un vienosimies par iespējām īstenot sadarbību.

Mūsu Defenders Instagramā

Pērkot šo auto iepriekšējais īpašnieks teica- Jūs taču saprotat, ka šis būs ģimenes loceklis nevis tikai kārtējā mašīna? Tapēc nešaubijāmies, ka viņš ir pelnījis arī savu Instagram kontu. Šeit redzamas bildes no mūsu kopīgajiem piedzīvojumiem. Ja arī Tu novērtē ikonisku dizainu un vērtības, kas nezaudē nozīmi arī pēc 20 un 50 gadiem, tad pieseko @defenderlv lai redzētu jaunākās bildes un smeltos iedvesmu. Ja Tev ir padomā kāds piedāvājums sadarbībai - sūti ziņu šeit.

Seko @defenderlv