background

Ceļojumi

Ja ceļošanu mēdz salīdzināt ar grāmatu, tad šis ir manas pirmās grāmatas konspekts.

Ceļojumu stāsti un dienasgrāmatas

Image
30. Apr, 2018
Kazahstāna: Nedēļu bez civilizācijas
Borata dēļ Kazahstānā esot pamatīgi pieaudzis tūrisms un pat vietējais ministrs atzina, ka filma esot ļoti cēlusi Kazahstānas popularitāti. Tomēr man šī valsts vienmēr asociējās ar filmā redzēto un tas nebija raisījis vēlmi to izpētīt sīkāk. Par Kazahstānas fanu es kļuvu internetā ieraugot bildi ar Kaindy ezeru.
Lasīt stāstu
Image
05. Sep, 2017
Bergena starp fjordu un kalniem
Bergena ir pilsēta starp septiņiem kalniem un pēc izmēriem – otra lielakā – uzreiz aiz Oslo. Kas to būtu domājis, ka šādā vietā pabraucot no centra vien pāris pieturas nokļūsti pilnīgi skarbā dabiņā un piedzīvojumos pāri galvai. Šo ceļojumu varētu saukt par komandējumu, jo devāmies tur darba darīšanās, bet izbaudījām pēc pilnas programmas.
Lasīt stāstu
Image
31. Jul, 2017
Ziemeļīrijas ziemeļu piekraste
Ziemeļīrija ir dabisks turpinājums šīgada atklājumu sērijai. Jūlija sākumā jau atklājām cik nepieradināti skaista ir Kurzemes piekraste. Tai esmu dzīvojis tepat blakus lielāko daļu sava mūža, bet nekad neesmu pa īstam izbaudījis. Izrādās tāpat ir ar Īrijas ziemeļiem.
Lasīt stāstu
Image
31. Mar, 2017
UK: Snowdonia, Peak District and Yorkshire dales
Laikam būtu grūti atrast latvieti, kam Anglijā nedzīvotu kāds draugs, rads vai paziņa. Līdz ar to tā kļuvusi par zemi, kur dodas visi un kā ceļojuma galamērķis tas šķiet tipat prasts kā ekskursija uz Rīgas Autoostu.
Lasīt stāstu
Image
28. Oct, 2016
Šveice: Rudens Microadventure
Pirms vairākiem gadiem pavadījām vasaru apceļojot centrāleiropas valstis. Šveici sanāca izlaist, bet jau toreiz šīs valsts pieteikums minēja divas lietas – ļoti dārgi un ļoti skaisti. Par skaistumu nešaubamies, bet dārgumu gan gribējās apšaubīt, tapēc devāmies piecu dienu Šveices microadventure mēģinot lieki netērēties.
Lasīt stāstu
Image
20. Jul, 2016
Norvēģija, Lofoten aiz Polārā loka
Divi tūkstoši sešpadsmitā gada vasarā mēs divas nedēļas dzīvojām mašīnā, lai izpētītu Norvēģijas ziemeļus – Lofoten salās. Arktiskā vasara ar +10, makaroni ar baked beans pusdienās un kempingu kultūršoks nespēja mazināt mūsu mīlestību pret ziemeļu skaistumu.
Lasīt stāstu
Image
22. Mar, 2016
Skotija: Isle of Skye
Britu salām jau sen ir īpaša vieta mūsu sirdīs, bet līdz šim nebijām tikuši tālāk par viesošanos Belfāstā un Ziemeļīrijā. Varētu teikt, ka tā ir laba vieta, kur sākt, jo tā apvieno sevī gan īru, gan angļu asinis. Diemžēl – asinis tiešā nozīmē, jo ilgstoši tā bijusi viena no visnemierīgākajām vietām jauno laiku civilizētajā eiropā.
Lasīt stāstu
Image
20. Sep, 2015
Balkāni: Road trip
Saņēmām ziņu no draugiem: Pēc piecām dienām laižam roadtripā uz Balkāniem. Gribat pievienoties? Tā mēs daudz nedomājot kāpām laika mašīnā un septembra vidū atgriezāmies Balkānu vasarā ar +30. Toreiz pieveicām ap 7000km, bet man kaut kā iznāca nokļūt daudz tālāk par kilometros mērāmu distanci.
Lasīt stāstu